Sposób prezentowania produktów na stronie Zielarka

W związku z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Dyrektywami UE, zobowiązana jestem do opublikowania poniższego oświadczenia. Informacje umieszczone na stronie sklepu www.zielarka.com.pl służą wyłącznie celom informacyjno – edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób.Artykuły zamieszczone na stronie sklepu www.zielarka.com.pl mają charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza.
Aby poradzić sobie z chorobą, należy ją dobrze poznać – tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat. Informacje zawarte na na stronie sklepu www.zielarka.com.pl wywodzą się z wieloletnich doświadczeń i przekonań jej autorki oraz pozyskane są od z różnych publikacji i autorytetów naukowych.
Artykuły publikowane na na stronie sklepu www.zielarka.com.pl jsą zgodnie z KONSTYTUCJĄ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ – Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe – Rozdział II WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA – Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy). Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) – zapytaj specjalistów w zakresie suplementów umieszczonych na mojej stronie.
Autorka strony nie bierze odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Przekazuję Ci problemy z różnych stron, ale nie diagnozuję Twoich chorób ani tym bardziej ich nie leczę. Od tego jest tylko i wyłącznie lekarz. Zachowaj zdrowy rozsądek i zawsze konsultuj się z lekarzem.

Na stronie zamieszczane są tylko informacje, leczeniem zajmują się lekarze, ja nie jestem lekarzem, jestem zielarką. Strona nie namawia, nie sugeruje, nie wspomaga żadnej nielegalnej działalności, czy przestępstwa.